Звіт про похід Мармароси-Чорногора-Свидовець - Походи - Публікації, статті - Спортивне орієнтування та туризм у м. Луцьк

Меню сайту
Категорії розділу
Походи [6]
Спортивне орієнтування [3]
Спортивний туризм [1]
Інше [3]
Наша кнопка

Наше опитування
Звідки Ви взнали про наш сайт?
Всього відповідей: 267
Статистика
Головна » Статті » Походи

Звіт про похід Мармароси-Чорногора-Свидовець
Увесь звіт походу можна закачати нижче:

Анотація
Цей похід став логічним продовженням пішохідного походу першої категорії складності, проведеного в Карпатах практично в тому ж складі минулого року.
Даний маршрут відповідає вимогам пішохідних спортивних походів другої категорії складності. На маршруті є широкий спектр локальних і протяжних перешкод: складні вершини та перевали, долання ділянок густих лісових нетрів, водні перешкоди, броди, бездоріжжя, рух по азимуту, траверси кам`янистих осипів та щоденний великий перепад відносних висот на маршруті найменш населених районів Українських Карпат.
Похід має велику пізнавальну цінність, загартовує фізично, дає туристам можливість оволодіти навиками з техніки пішохідного туризму, підвищити спортивну майстерність. Оскільки основним завданням попереднього походу було виконання нормативів пішохідного походу першої категорії складності,проведення тренувальних вправ з орієнтування у гірській місцевості та покращення фізичної підготовки учасників походу, то нинішній похід планувався, готувався і проводився в такому ж руслі. Важливо те, що всі учасники походу були добре знайомі один з одним, окремі учасники мали власний досвід керівництва та організації походів, а також є учасниками одного туристського гуртка («Пішохідний туризм» тренер Мелимука В.В.) при Центрі туризму, спорту та екскурсій, що давало можливість всім разом брати участь у спортивних змаганнях, оздоровчих таборах, екскурсіях тощо.

Цілі походу:
1. Пройти Мармароський хребет.
2.Виконання нормативів пішохідного походу другої категорії складності.
3. Відвідання та дослідження пам’яток архітектури: пам’ятник географічному центру Європи (1887 р.); руїни обсерваторії (1938 р.) на горі Піп Іван Чорногірський; пам’ятник витоку річки Чорна Тиса (ХІХ ст.) верхів’я річки.
4. Відвідання та дослідження пам’яток природи: льодовикові озера Свидовецького масиву.

Категорія: Походи | Додав: yari4ok (07.02.2012) | Автор: Мелимука Вікторія
Переглядів: 1987 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Onaysha  
0
If not for your writing this topic could be very coonvltued and oblique.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024